PL | EN
Kadra EURES Drukuj

Doradcy

Doradcy EURES są pracownikami publicznych służb zatrudnienia lub innych organizacji partnerskich w ramach sieci EURES.

Doradcy EURES funkcjonują w każdym państwie członkowskim UE/EOG. Europejska sieć doradców liczy obecnie ponad 900 osób i wciąż się rozszerza. W Polsce dostępnych jest ponad 50 doradców EURES w wojewódzkich urzędach pracy i wojewódzkich komendach Ochotniczych Hufców Pracy (OHP).

Doradcy EURES są specjalistami w zakresie europejskiego pośrednictwa pracy oraz doradztwa z zakresu warunków życia i pracy w krajach UE/EOG

Dane kontaktowe do doradców ze wszystkich krajów UE/EOG znajdziesz na portalu EURES Komisji Europejskiej

Asystenci

Asystenci EURES w Polsce to pracownicy wojewódzkich urzędów pracy oraz wojewódzkich komend OHP a także centrów edukacji i pracy młodzieży OHP.

Asystenci EURES wspierają doradców EURES w świadczeniu usług EURES, a w miejscowościach, w których nie pracuje doradca EURES zajmują się świadczeniem części usług EURES.

Dane kontaktowe do asystentów EURES zatrudnionych w wojewódzkich urzędów pracy znajdują się poniżej.

Dane kontaktowe do asystentów EURES z wojewódzkich komend OHP oraz centrów edukacji i pracy młodzieży OHP znajdziesz tutaj.

Pozostali pracownicy EURES

W powiatowych urzędach pracy zadania EURES wykonują wybrani pośrednicy pracy. Dane kontaktowe do powiatowych urzędów pracy dostępne są na stronach internetowych tych urzędów.

Wyszukanie danych kontaktowych do polskich doradców i asystentów EURES z wojewódzkich urzędów pracy oraz doradców EURES z OHP umożliwia poniższy formularz.

 

Wybierz województwo
Wybierz jednostkę

 

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Departament Rynku Pracy © 2011-2015
Logowanie dla kadry EURES