Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

3 września 2019 r. organizowany jest Europejski Dzień Pracy w Finlandii pod hasłem Praca w Laponii w formie rekrutacji online. Pracodawcy fińscy będą rekrutować kandydatów do pracy w regionie Laponii w branży turystycznej, hotelarskiej i cateringowej.

Wydarzenie organizuje sieć EURES w Finlandii, a będzie ono dostępne online na platformie Komisji Europejskiej 3 września 2019 r. w godz. 10:00 - 16:00.

Wydarzenie adresowane jest osób, które mogą podjąć pracę w branży turystycznej, hotelarskie i cateringowej. Do fińskiej Laponii przyjeżdża corocznie wielu turystów z krajów UE/EFTA, szczególnie w okresie zimowym. Zainteresowani są uprawianiem sportów zimowych, spotkaniem ze św. Mikołajem czy też podziwianiem zorzy polarnej.

W wydarzeniu będą uczestniczyć pracodawcy z Laponii, którzy zainteresowani są zatrudnieniem kandydatów do pracy w hotelach, restauracjach, przy organizacji wydarzeń typu safari (przejazdy z udziałem psów husky, koni lub skuterów śnieżnych) a także kandydatów do pracy w charakterze św. Mikołajów i pomocników św. Mikołaja.

Informacje na temat wydarzeniach oraz rejestracja na wydarzenie dostępne są na stronie internetowej Europejskich Dni Pracy

  https://www.europeanjobdays.eu/pl/taxonomy/term/18051

Informacje na temat Laponii znajdziesz również na stronie:  
  https://www.lapland.fi/live-work/
(Źródło: House of Lapland)